Zdobienie w modelarstwie jest bardzo ważnym etapem, ponieważ doskonale oddaje charakter danego modelu. Początkujący modelarze wykorzystują najczęściej w tym celu naklejki, jednak bardziej zaawansowana grupa stawia na przykład na aerografię. Branża modelarska rozwija się w zawrotnym tempie, dlatego w dbałości o klientów, sklep internetowy Agtom przygotował szeroką ofertę. Wśród modeli do składania, oprócz pojazdów czy statków, znajdziesz także samoloty, które mają różne formy (proste, bardziej skomplikowane). W ofercie sklepu znajdują się zarówno samoloty pasażerskie jak i wojskowe, więc każdy miłośnik modelarstwa znajdzie coś dla siebie.

Samoloty to modele cieszące się dużym zainteresowaniem wśród modelarzy początkujących a także zaawansowanych. W asortymencie sklepu internetowego Agtom znajdziesz takie marki jak:

- Italerii,

- Revell,

- Airfix.

Każda z nich jest wysoce ceniona w branży modelarskiej, ponieważ każdy model składa się z wysokiej jakości elementów. Pod adresem agtom.eu znajdziesz szeroki wachlarz produktów tych marek!

31-711 Kraków, ul. Władysława Jagiełły 6/0

NIP: 6783154951

https://agtom.eu

2017-12-08 00:00:00

http://agtom.eu • Samoloty modele

Stachurski Przeprowadzki

30658 Kraków, ul. Łużycka 57

F. H. U. P. M&M

32050 Skawina, ul. Radziszowska 44

Ledcity.pl

33331 Stróże, ul. Stróże 335A