Do gabinetu specjalistów w zakresie odchudzania trafiają osoby o różnych problemach, które jednak łączy jedno - nadwaga. Jest ona spowodowana nie tylko złymi nawykami żywieniowymi i brakiem ruchu, ale często też chorobami, jak nadczynność lub niedoczynność tarczycy albo cukrzyca. Leczenie tych schorzeń musi mieć charakter ciągły, a także obejmować stosowanie odpowiedniej diety, dbającej o zdrowie, ale też pozwalającej utrzymać odpowiednią masę ciała.

W Health Team ułożeniem diety dostosowanej do uwarunkowań zdrowotnych pacjenta oraz jego potrzeb i stylu życia zajmie się dyplomowany dietetyk. Co ważne, diety są układane indywidualnie, nikt zatem nie musi obawiać się, że nie będzie go stać na zalecane pokarmy czy też będzie musiał zmuszać się do jedzenia czegoś, czego nie lubi.

W gabinecie można też skorzystać z pomocy innych specjalistów, gdyż w placówce podchodzi się do tematu odchudzania holistycznie. Jednym z nich jest psycholog, pomagający między innymi znaleźć i utrzymać motywację do walki.

93-574 Łódź, ul. Radwańska 68/0

NIP:

https://healthteam.pl

2023-04-26 00:00:00

https://healthteam.pl - Cukrzyca leczenie

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C

Communication Corner

90318 Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza 72

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37