Jest coś niezwykłego w szlachetnym kruszcu, który od zarania dziejów pobudza wyobraźnię i stanowi synonim luksusu. Złoto – bo o nim mowa – zawsze dobrze sprawdza się jako inwestycja. Gdy pojawia się konieczność odsprzedania posiadanego kruszcu, warto wybrać miejsce, w którym uzyska się korzystną cenę.

Skup złota w Warszawie prowadzi Kantor Marymont – firma doskonale znana mieszkańcom Żoliborza i innych stołecznych dzielnic, szczególnie tym, którzy często poruszają się wzdłuż ulicy Słowackiego. Pod tym adresem można się zjawić także w celu sprzedaży innych wartościowych przedmiotów, jak zabytkowa biżuteria, monety kolekcjonerskie, kamienie szlachetne czy wyroby jubilerskie.

Kruszec jest przyjmowany i oceniany niezależnie od formy. Złote sztabki, obrączki czy numizmaty są ważone i sprawdzane pod kątem próby oraz autentyczności. Kantor, lombard i skup złota w jednym to doskonałe miejsce, aby szybko zdobyć gotówkę na dowolny cel. Gdy sytuacja materialna zmusza do odsprzedaży lub zastawienia cennych przedmiotów, warto zrobić to w miejscu godnym zaufania.

01-690 Warszwa, ul. Słowackiego 45/0

NIP:

http://kantormarymont.pl/

2019-11-12 00:00:00

Złoto skup Warszawa - http://kantormarymont.pl/

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

Fabryka Gadżetów

05-500 Piaseczno, ul. Kineskopowa 1 C