Możliwość zamówienia w legalny sposób nasion konopi z dyskretną dostawą pod wskazany adres to opcja, jaką przygotowali dla swoich klientów pracownicy firmy Ł. Słonik Sp. J. Proponują także złożenie zamówienia oraz odbiór zakupu w jednym z punktów na terenie kraju (lokale stacjonarne można znaleźć we Wrocławiu, Warszawie i w Poznaniu). Dokładny adres siedzib firmy jest dostępny online. 

Kadra firmy zastrzega sobie, że nie przyjmuje dyspozycji od osób niepełnoletnich (nawet jeśli w ich treści jest prośba o nasiona medyczne). Obsługa weryfikuje wiek zamawiającego poprzez udostępnione przez niego informacje podawane przy zakładaniu konta (przy kupowaniu poprzez sklep online) oraz okazanie dowodu tożsamości (zakupy stacjonarne).

Dostawa odbywa się poprzez sprawdzone firmy kurierskie. Pracownicy zapewniają, że zawartość paczki jest odpowiednio chroniona przed przypadkowym zalaniem oraz zgnieceniem, a na opakowaniu nie ma żadnych informacji mogących wskazać osobom postronnym, co znajduje się wewnątrz. 

55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Słoneczna 4/0

NIP: 8952125233

https://growseed.pl/

2022-04-11 00:00:00

Nasiona medyczne

Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.

58210 Łagiewniki, ul. Kłodzka 10

Firma Wielobranżowa Ściskpol

64420 Kwilcz, ul. Miłostowska 26