Jeśli wydaje Ci się, że musisz wyposażyć swój gabinet medycyny estetycznej w liczne sprzęty, by móc świadczyć usługi różnych zabiegów, jesteś w błędzie. Na rynku nie brakuje wielofunkcyjnych urządzeń, inwestycja w które bardzo się opłaca. Najwięcej ich znajduje się w ofercie firmy LM-INVEST, która od wielu lat działa w tej branży i dzięki temu doskonale zna oczekiwania rynku. W jej bogatej ofercie znajduje się na przykład Geneo+. Urządzenie to służy przede wszystkim do silnego złuszczania i dogłębnego oczyszczania skóry twarzy, ale nie tylko.

Wszelkie informacje na jego temat znajdziesz na stronie firmy. Dowiesz się z nich na przykład tego, iż ten wyjątkowy sprzęt potrafi też niwelować naczynka i związane z nimi nieestetyczne zaczerwienienie skóry, a także poprawiać krążenie w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i dzięki temu wygląda młodziej.

Sprzętu tego można też używać na ciało pacjentów. Jest to znakomity sposób na usuwanie rozstępów, a defekty te, jak wiadomo, są bardzo trudne do zredukowania metodami innymi niż te przewidywane przez medycynę estetyczną.

41-800 Zabrze, ul. Nad Kanałem 3/0

NIP:

https://laserymedyczne.eu/

2020-02-22 00:00:00

Geneo + urządzenie

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

44274 Rybnik, ul. Konarskiego 12

Doma Pak

41400 Mysłowice , ul. Bratków 40

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16