Firma PROD-MASZ to rozpoznawalny w branży producent różnego rodzaju maszyn blacharskich. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilku lat działalności w branży przedsiębiorstwo doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaoferować najwyższej jakości artykuły w atrakcyjnych cenach.

W ofercie można znaleźć uniwersalne, wygodne w obsłudze zaginarki ręczne, które nadają się do różnych prac. Maszyna została tak zaprojektowana, aby nie obciążać operatora. Ponadto klienci mogą zamówić nożyce krążkowe, zwijarki, żłobiarki, prasy hydrauliczne, gilotyny, giętarki do rur, zawijarki krawędziowe i wiele innych. Wszystkie urządzenia zostały wykonane precyzyjnie, z dbałością o detale, więc z pewnością będą służyć właścicielowi przez długi czas. Maszyny są budowane według aktualnych standardów europejskich i posiadają certyfikat CE.

Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo. Wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą w doborze odpowiedniego modelu urządzenia.

89-506 Kęsowo, ul. Kolejowa 8c/0

NIP:

https://zaginarki.net/

2023-01-10 00:00:00

Zaginarki ręczne

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

87-125 Osiek Nad Wisłą, ul. Konwaliowa 12

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex

85092 Bydgoszcz, ul. Karłowicza 22