Renomowana szkoła językowa Sollares specjalizuje się w nauczaniu języków romańskich. W ofercie znajduje się język hiszpański. Kurs prowadzony jest online przez wykwalifikowanego nauczyciela. Warto podkreślić, że firma zatrudnia native speakerów, więc uczestnicy mają kontakt z naturalnym akcentem, co jest bardzo pomocne podczas nauki.

Szkoła oferuje zajęcia na różnym poziomie zaawansowania, od A1 do C2. Z usług mogą skorzystać osoby dorosłe oraz nastolatki. Oferta obejmuje przygotowanie młodzieży do egzaminu DELE oraz matury na poziomie podstawowych i rozszerzonym. Grupy są małe (4-7 osób). Poza tym klienci mogą zapisać się na lekcje indywidualne lub dwuosobowe. Po zgłoszeniu się na kurs uczestnicy otrzymają dostęp do platformy zawierającej różne materiały dydaktyczne.

Na stronie internetowej znajduje się aktualny harmonogram oraz cennik usług. Wszelkie pytania można przesyłać za pomocą formularza kontaktowego. Z pewnością każdy kursant będzie zadowolony z zajęć i profesjonalizmu nauczycieli.

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 22A/0

NIP:

https://sollares.pl

2022-02-22 00:00:00

Język hiszpański on line • SOLLARES Instytut Kultury Romańskiej

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

przypomnijoprzegladzie.pl

01459 Warszawa, ul. Górczewska 225

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26